Służba w KP PSP
w Żarach

FanPage
KP PSP w żarach

II mistrzostwa strażaków województwa lubuskiego w piłce koszykowej - Drezdenko 27.11.2004 r.

Reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Żarach zdobyła I miejsce na drugich mistrzostwach strażaków województwa lubuskiego w piłce koszykowej

W mistrzostwach udział wzięło 8 zespołów stanowiących reprezentacje  Komend Miejskich / Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej woj. lubuskiego oraz reprezentacja Komendy Wojewódzkiej PSP w Gorzowie Wlkp. W wyniku losowania ustalony został podział zespołów na dwie grupy. Mecze rozgrywano w dwóch grupach w systemie każdy z każdym w czasie 2 x 15 minut. Dwie najlepsze drużyny z grupy awansowały do półfinałów. Zwycięzcy spotkali się w finale, pokonani walczyli o 3 miejsce. Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej reprezentowali: Dariusz Łoś, Zbigniew Słomka, Grzegorz Chabraszewski, Paweł Czerniak, Tomasz Myszkowski, Tomasz Habowski i Jacek Janusz. Mistrzem województwa strażaków w koszykówce została Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Żarach. Najlepiej punktującym zawodnikiem mistrzostw został Tomasz Habowski, reprezentant Komendy Powiatowej PSP w Żarach. Zdobył podczas mistrzostw 64 punkty.